چرم مصنوعی

اخبار آذین چرم خاوران

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی به همراه اعضای هیئت رئیسه از منطقه ویژه اقتصادی وشرکت آذین چرم خاوران مستقر در این منطقه بازدید کردند. رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی وهیات همراه در نشست کاری با مدیران منطقه ویژه اقتصادی درخصوص همکاری های دوجانبه و ایجاد مسکن کارگری در جوار منطقه ویژه اقتصادی توسط اتاق تعاون استان بحث وتبادل نظر کردند. مدیرعامل شرکت تولیدی و صنعتی آذین چرم خاوران در این دیدار با معرفی این کارخانه گفت: این واحد در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در زمینی به مساحت 18000 متر مربع و با بیش از 6000 متر مربع زیربنا احداث شده است. مهندس حجتی پور بیان کرد: این کارخانه با اتکا به ماشین آلات پیشرفته و به روز با بالاترین تکنولوژی و همچنین با بهره گیری از نیروهای فنی و تولیدی مجرب و متعهد با بیش از 26 سال سابقه کاری ، قادر به تولید انواع چرم مصنوعی PU & PVC شامل انواع چرم مصنوعی کیفی ، کفشی ، مبلی ، لباسی ، روکش صندلی ، خودروئی ، تبلیغاتی ، دیوارکوب های چرمی و ....... مورد نیاز بازار حرفه ای داخل و خارج کشور است. وی بیان کرد: شرکت آذین چرم خاوران برآن است تا در آینده ای بسیار نزدیک با تکمیل و توسعه خطوط تولیدی خود به بزرگترین قطب تولید انواع چرم مصنوعی در شرق کشور تبدیل شود . مدیرعامل شرکت تولیدی و صنعتی آذین چرم خاوران با بیان اینکه تنوع مدل و رنگ ، زیبایی و کیفیت محصول از مشخصه های بارز یک محصول چرمی است تصریح کرد: این مجموعه از بدو تاسیس تمام توان خود را در تولید کالایی با مشخصات ذکر شده بکار گرفته تا بتواند مشتریان را از لحاظ تنوع و کیفیت مرتفع کندوهدف اصلی آذین چرم خاوران تولید با کیفیت و رضایتمندی مشتریان است . وی دلایل استفاده از چرم مصنوعی راپایین بودن قیمت تمام شده در مقایسه با چرم طبیعی عنوان کرد وافزود: این روند سبب شده تا کلیه محصولات چرمی تولید شده نیز از قیمت پایین تری برخوردار باشند بنابراین این امرسبب میشود تا تمام قشرهای جامعه بتوانند از تمام محصولات چرم مصنوعی بهره مند شوند . حجتی پوربیان کرد:چرم مصنوعی به سادگی وبا پارچه مرطوبی تمیز می شود و رنگ آن به نسبت چرم طبیعی کمتردچارمحوشدگی می شود. چرم مصنوعی سطحی یکنواخت دارد ولی چرم طبیعی ساختار آن نامنظم تر است .

آذین چرم خاوران

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از پروژه اقتصاد مقاومتی کارخانه تولید چرم مصنوعی بازدید کرد. به گزارش” پیام خاوران “؛ سلطانی فر وزیر معین استان در اقتصاد مقاومتی از کارخانه تولید چرم مصنوعی در محل منطقه ویژه اقتصادی بیرجند بازدید کرد. این کارخانه در حال فعالیت با برطرف کردن نیاز بازارهای داخلی، بخش عمده ای از محصولات خود را به کشور افغانستان صادر می کند. ۵۰ درصد مواد اولیه این کارخانه از طریق واردات و نیم دیگر از مواد معدنی موجود در استان تأمین می گردد. فاز اول این کارخانه با ۴۵۰۰ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع به بهره برداری رسیده و زمینه اشتغال ۳۵ نفر به طور مستقیم و ۲۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم را فراهم آورده است. با توسعه این واحد تولیدی و تکمیل فاز دوم آن، ۹۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد. در این بازدید محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی،حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف و مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان وسربیشه در مجلس شورای اسلامی وزیر معین خراسان جنوبی را همراهی می کردند.

آذین چرم خاوران

به گزارش روابط عمومی مجتمع تولیدی آذین چرم خاوران کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با راهکار های افزایش بهره وری به مدت ۷۲ ساعت توسط مدرس خبری کشوری در محل این کارخانه و با حضور پرسنل برگزار گردید. گفتنی است مجتمع تولیدی آذین چرم خاوران به منظور ارتقا سطح کیفیت تولید و افزایش بهره وری منابع انسانی در راستای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید دوره های آموزشی مستمر را برای پرسنل خود برگزار می نماید.

آذین چرم خاوران

اولین شرکت تولیدی و صنعتی آذین چرم خاوران واقع در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در زمینی به مساحت 18000 متر مربع و با بیش از 6000 متر مربع زیربنا آماده تولید می باشد .. مدیر عامل شرکت تولیدی صنعتی آذین چرم خاوران با بیان این مطلب اظهار داشت: این شرکت با سرمایه گذاری هلدینگ تاپسر از منابع داخلی و بدون دریافت هیچگونه تسهیلات با اتکا به ماشین آلات پیشرفته و به روز با بالاترین تکنولوژی آماده رفع نیاز بازار داخلی و صادرات به کشور افغانستان نیز می باشد . مهندس مرتضی حجتی پور تصریح نمود: این شرکت با بهره گیری از نیروهای فنی و تولیدی مجرب و متعهد با بیش از 26 سال سابقه کاری ، قادر به تولید انواع چرم مصنوعی PU & PVC شامل انواع چرم مصنوعی کیفی ، کفشی ، مبلی ، لباسی ، روکش صندلی ، خودروئی ، تبلیغاتی ، دیوارکوب های چرمی و ....... مورد نیاز بازار حرفه ای داخل و خارج کشور میباشد . به گفته وی شرکت آذین چرم خاوران برآن است تا در آینده ای بسیار نزدیک با تکمیل و توسعه خطوط تولیدی خود به بزرگترین قطب تولید انواع چرم مصنوعی در شرق کشور تبدیل شود .

آذین چرم خاوران

بازدید نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای بیرجند،خوسف و درمیان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل گمرک و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی از کارخانه آذین چرم خاوران تولید کننده انواع چرم مصنوعی.

ادامه خبر
آذین چرم خاوران

مجتمع تولیدی . صنعتی آذین چرم خاوران به لطف پروردگار و مشتریان، همچنین با تکیه بر توان اجرایی و علمی خود و با بهره مندی از ماشین آلات روز دنیا مفتخر به کسب جوایز و گواهینامه های متعددی در زمینه هایی مانند حضور در نمایشگاه هایMPEX ، برند برتر و ارزش آفرین، تولیدکننده برتر و... گشته است. ما این مهم را مدیون شما همراهان دانسته و همواره چشم به آینده ای بهتر برای کسب رضایت شما عزیزان دوخته ایم.

آذین چرم خاوران

رنگ سال یک قانون نانوشته است که اولین بار از سال ۲۰۰۰ به عمل آمد و تمام مردم دنیا هم از آن استقبال کردند. این قانون نانوشته به صورت ناخودآگاه تمام زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است. هر ساله با آغاز سال نو میلادی این رنگ به صورت رسمی معرفی می شود و تقریبا هر ساله برای انتخاب آن رنگ هم دلایلی وجود دارد. به این ترتیب در دنیای مد، لباس، دکوراسیون و… این انقلاب رخ می دهد. در ماه پایانی سال ۲۰۱۹ قرار داریم و دنیای مد بی صبرانه منتظر معرفی رنگ سال ۲۰۲۰ است. اما قبل از این که رنگ سال ۲۰۲۰ و رنگ سال ۹۹ را مورد معرفی قرار دهیم باید بدانید که موسسه پنتون هر ساله یک رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب و معرفی می کند. در مورد این شرکت هم باید بدانید که یک شرکتی است که در شهر کارلستات نیو جرسی واقع شده و علت مشهور شدن آن هم دارا بودن سیستم رنگ پنتون است که در بر دارنده فضایی رنگی و اختصاصی است و در صنایع بخصوص در صنعت چاپ استفاده دارد. متاسفانه در طول سه سال اخیر به دلیل از بین رفتن مرجان ها در بسیاری از صخره های مرجانی، پیشنهاد شده که رنگ سال ۲۰۲۰ رنگ مرجانی سفید در نظر گرفته شود. از دلایل دیگر انتخاب این رنگ هم، جلب نظر مردم به حیات دریایی، به خصوص توجه به مرجان‌ های دریایی و حذف خطراتی که حیات این موجودات را تهدید می‌کند، می باشد. این موسسه گفته است که فرایند از بین رفتن صخره‌ های مرجانی روز به روز در حال افزایش است و چنانچه در مورد این وضعیت تاسف بار طبیعی سهل انگاری کنیم، نابودی این موجودات دریایی حتمی خواهد بود.

آذین چرم خاوران

آدرس: خراسان جنوبی_ بیرجند_کیلومتر ۹ جاده اسدیه_ جنب بزرگراه شهید کلانتری_منطقه ویژه اقتصادی- بلوار صادرات شرقی- کارخانه تولیدی آذین چرم خاوران

دفتر فروش: ۳۲۳۷۰۰۳۵-۰۵۶

کارخانه: ۳۲۳۷۰۰۴۵-۰۵۶

موبایل:۰۹۱۵۳۳۴۶۰۱۴

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجتمع تولیدی آذین چرم خاوران می باشد.