چرم مصنوعی

درباره ما


شرکت تولیدی و صنعتی آذین چرم خاوران واقع در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در زمینی به مساحت 18000 متر مربع و با بیش از 6000 متر مربع زیربنا و با اتکا به ماشین آلات پیشرفته و به روز با بالاترین تکنولوژی و همچنین با بهره گیری از نیروهای فنی و تولیدی مجرب و متعهد با بیش از 26 سال سابقه کاری ، قادر به تولید انواع چرم مصنوعی PU & PVC شامل انواع چرم مصنوعی کیفی ، کفشی ، مبلی ، لباسی ، روکش صندلی ، خودروئی ، تبلیغاتی ، دیوارکوب های چرمی و ....... مورد نیاز بازار حرفه ای داخل و خارج کشور میباشد .

هدف :

شرکت آذین چرم خاوران برآن است تا در آینده ای بسیار نزدیک با تکمیل و توسعه خطوط تولیدی خود به بزرگترین قطب تولید انواع چرم مصنوعی در شرق کشور تبدیل شود .

تنوع محصولات:

تنوع مدل و رنگ ، زیبایی و کیفیت محصول از مشخصه های بارز یک محصول چرمی ، میباشد و این مجموعه از بدو تاسیس تمام توان خود را در تولید کالایی با مشخصات ذکر شده بکار گرفته تا بتواند مشتریان را از لحاظ تنوع و کیفیت مرتفع نماید . هدف اصلی آذین چرم خاوران تولید با کیفیت و رضایتمندی مشتریان می باشد .

دلایل استفاده از چرم مصنوعی

پایین بودن قیمت تمام شده چرم مصنوعی در مقایسه با چرم طبیعی باعث می گردد تا کلیه محصولات چرمی تولید شده نیز از قیمت پایین تری برخوردار باشند لذا این امر باعث میشود تا تمام قشرهای جامعه بتوانند از تمام محصولات چرم مصنوعی بهره مند شوند . چرم مصنوعی به سادگی و با پارچه مرطوبی تمیز می شود و رنگ آن به نسبت چرم طبیعی کمتر دچار محوشدگی می شود . چرم مصنوعی سطحی یکنواخت دارد ولی چرم طبیعی ساختار آن نامنظم تر است .

آدرس: خراسان جنوبی_ بیرجند_کیلومتر ۹ جاده اسدیه_ جنب بزرگراه شهید کلانتری_منطقه ویژه اقتصادی- بلوار صادرات شرقی- کارخانه تولیدی آذین چرم خاوران

دفتر فروش: ۳۲۳۷۰۰۳۵-۰۵۶

کارخانه: ۳۲۳۷۰۰۴۵-۰۵۶

موبایل:۰۹۱۵۳۳۴۶۰۱۴

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجتمع تولیدی آذین چرم خاوران می باشد.